
Entrée Essentials
Samen met alle Entréeleden en gasten hebben we op vrijdag 25 september 2026 een onvergetelijke avond beleefd tijdens de eerste Entrée Essentials van het seizoen 2026/2027 in Het Concertgebouw! Het was bijzonder om samen te genieten van Tsjaikovski's Eerste pianoconcert, en daarna de avond door het hele gebouw te vieren. We willen iedereen bedanken die erbij was en bijdroeg aan de geweldige sfeer.
Heb jij de foto's al gezien?
Entrée Essentials
Vanaf kwart over acht stroomden de gasten binnen en verzamelden ze zich in de foyers van Het Concertgebouw, waar de eerste glazen al werden geheven. Om 21.00 uur nam presentator Thomas Vanderveken de Grote Zaal mee in een prikkelende inleiding op het programma, waarna het Koninklijk Concertgebouworkest de avond muzikaal opende met een suite uit Richard Strauss' Der Rosenkavalier.
Daarna was het podium aan pianist Seong-Jin Cho, die samen met het orkest Tsjaikovski's meeslepende Eerste pianoconcert ten gehore bracht. Het publiek, vol nieuwe en ervaren concertgangers, luisterde ademloos en beloonde de uitvoering met een daverend applaus.
Na het concert ging de avond verder door het hele gebouw. In de Spiegelzaal bracht Los Tangueros Zuid-Amerikaanse ritmes van tango tot jazz, terwijl gasten in de Bachfoyer zelf het podium op stapten tijdens een VR-dirigeerervaring. Rising Moon schonk heerlijke cocktails, en in de Koorzaal zorgde de dj voor een volle dansvloer tot sluitingstijd. De sfeer was geweldig, met overal lachende, dansende mensen die volop genoten van deze onvergetelijke avond.
Bekijk meer foto's
Natuurlijk zijn er deze avond veel foto's gemaakt om de speciale momenten vast te leggen. Deze foto's, die de sfeer en het plezier van de avond perfect weergeven, zijn nu te bekijken.










